У здоровому тілі – здоровий дух

Як вижити на ненависній роботі
17,16% українців постійно почуваються нещасними на роботі.

Лунає сигнал будильника, і біль з відчаєм охоплює твоє тіло, тебе починає морозити, як під час грипу. Все болить, серце прискорено б'ється, мозок гарячково шукає причини, щоб залишитися вдома, отямитися не допомагає навіть дуже міцна кава.

Ти не хворий. У тебе не депресія. Це значно гірше - ти ненавидиш свою роботу.

У цьому ти зовсім не самотній. Згідно з дослідженнями рекрутингової компанії HeadHunter, 17,16% українців завжди почуваються нещасними на роботі, а 8,12% працюють тільки заради грошей.

Саме гроші і страх утратити те, що маєш, часто змушують людей день у день займатися ненависною справою.

Таке ставлення до роботи: а) спалює тебе зсередини, б) робить у цілому нещасним; в) не дає можливості рухатися по кар'єрних рейках успіху.

Як же вижити на ненависній роботі й не втратити себе?

Побудуй особисті стосунки

Від оточення залежить дуже багато. Сама по собі робота може бути нестерпною, але дружнє спілкування з колегами здатне значно скрасити сірі будні.

Уяви собі, що ти робиш те ж саме, але серед своїх друзів, які можуть підтримати, підбадьорити, допомогти. Все стає значно приємніше, чи не так? Звичайно ж, "перетягнути" всіх старих товаришів у свій офіс - це неможливо, але тобі цілком під силу обзавестися на роботі новими друзями.

Напевно, серед твоїх співробітників є приємні й надійні люди зі схожими інтересами. Коли тобі буде з ким обговорити футбольний матч, випити кави, перекинутися парочкою жартів, обговорити проблемні питання, градус робочої ненависті відразу ж знизиться.

Настрій покращиться - продуктивність праці підвищиться. А кращі результати дають шанс розраховувати на більшу винагороду.

Увімкни ініціативність

Тебе нудить від твоєї роботи, але ж є щось, чим тобі справді подобається займатися. Знайди собі справу, яка тобі справді цікава, і вдосконалюйся в ній. Це принаймні допоможе трохи знизити ефект важкого робочого тягаря. Адже натхнення завжди додає сил і життєвої енергії.

До речі, не виключено, що завдяки своєму новому захопленню ти зможеш отримати переведення в інший відділ, де, займаючись улюбленою справою, почуватимешся зовсім по-іншому. Але для цього треба включити режим цілеспрямованості й постійно виражати ініціативу. Сам по собі будинок не будується.

Намалюй роботу своєї мрії

Поки ти не відповіси собі на запитання "Чим я хочу займатися" - на цій ненависній тобі роботі нічого не зміниться. Почни збирати інформацію: що потрібно, щоб зайняти ту позицію, про яку ти мрієш, і починай працювати в цьому напрямку. Тобі стане легше тільки від того, що ти робиш конкретні кроки для зміни ситуації. Адже найбільше нас "убиває" не жахлива робота, а почуття безвиході.

Як варіант конкретних кроків: запишися на курси, почни відвідувати майстер-класи, тренінги, які тебе цікавлять. Знання й уміння - це твоя основна зброя на полі кар'єрних битв за місце під сонцем.

Склади список "за" і "проти"

Робота нестерпна - друзі радять тікати якомога швидше. Але не поспішай. Не варто приймати рішення зопалу - на емоціях.

Перед прийняттям остаточного рішення склади список усіх "за" і "проти". Адже значно краще переходити на нову роботу, ніж іти в нікуди. Тому перед винесенням вердикту детально вивчи питання.

Так буде не завжди

Навіть ув'язнені мають шанс на дострокове помилування. Ти ж за великим рахунком вільна людина. Пам'ятай про це.

Установи собі крайній термін, до якого ти повинен знайти нову роботу, що відповідатиме всім твоїм вимогам і бажанням. Якщо нічого не виходить, не звільняйся. Спробуй обставити все так, щоб тебе звільнили, тоді ти зможеш отримати допомогу з безробіття.Создан 15 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
BigMir